ŠKOLENÍ: Škola

Sociální sítě jsou nástroj 21. století, kterým spolu mohou v reálném čase komunikovat lidé po celém světě. Lidstvo jim během pár let podlehlo a najdeme dnes jenom málo lidí, kteří sociální sítě úplně ignorují. Zpravidla jde o ty nejmladší ( ze zákonných důvodů) a ty nejstarší generace. Sociální sítě můžete milovat či nenávidět. To nejdůležitější a nejlepší, co ovšem můžete se sociálními sítěmi udělat je využívat je. Komunikace s okolím je pro dnešní dobu naprosto klíčová. Je jedno jestli chcete komunikovat s klientem, občanem města nebo potenciálním návštěvníkem galerie. Upoutat něčí pozornost a udržet jí je stále těžší. Propracované marketingové strategie a triky válcují tzv. organický dosah. Dneska už je prakticky nemožné prorazit na sociálních sítích jenom s nápadem, i když samozřejmě nápad, kreativita a originalita jsou základní kámen online marketingu. 

Školení vyplývají ze základního předpokladu, že nejde člověka naučit všechno zajeden den. Když vám chce někdo prodat pilulku, díky které zhubnete – lže. Když vám chce někdo prodat recept na zbohatnutí během pár dní – lže. Když vás bude chtít někdo naučit online marketing za den – bezesporu lže. Nejde to. Všechna lidská činnost závisí na ochotě neustále se učit, posouvat se kupředu a pracovat. 

 

Naše školení nemají za cíl udělat z vás protřelého marketéra, který okamžitě vyrazí do světa a bude dělat kampaně formátu Coca – Coly. Ne. Naším cílem je ukázat vám, co online marketing je, jaké jsou jeho možnosti, kde se nachází jeho limity a přiblížit vám na jednoduchých příkladech cestu, po které byste měli jít. Naším cílem je otevřít vám dveře a připravit vás na cestu. 

Každá instituce a každá firma je specifická. Jsou ovšem obecná pravidla a zásady, které vám pomůžou být lepšími než je vaše konkurence. Pomůžeme vám být jedinečnými a to je náš cíl. 

 

1. Sociální sítě 

jak fungují sociální sítě /zvýšení počtů fanoušků /zvýšení dosahů /tipy a triky pro nejlepší optimalizaci sociálních sítí /nastavovaní příspěvků /interaktivní obsah /komunikace s fanoušky 

2. Kampaně

jak fungují kampaně a reklamy na sociálních sítích / efektivní nastavení kampaní / jak rozpočty / vyhodnocení efektivnosti kampaní

3. Jak udělat kvalitní fotky 

klasický fotoaparát versus mobil/ jak a co fotit na sociální sítě /video jako jednoduchý nástroj k zájmu

4. Grafika

úprava obsahu na sociální sítě /jednoduché grafické programy a jak s nimi pracovat / fotobanky / videobanky

Termín: ( zatím není pevně určen) 

Školení si můžete objednat na: 

skolení@ledys.cz 

lebeda@ledys.cz 

nebo na telefonu: 733 203 224