Náš marketing = osobní přístup ke každému projektu

 

Náš tým je společenství fleerencerů. Máme za sebou desítky projektů ať už to bylo v soukromích firmách nebo dokonce ve státních institucí a teď konečně stojíme na vlastních nohách. Pracovali jsme na řadě úžasných projektů a ať už jsme v nich měli roli vedoucí a nebo jsme jenom pomáhali, každý projekt nás posunul o krok dopředu do dnešní podoby.V naše portfóliu najdete skutečně směsici všech možných branží: 

 

      Velké obchodní domy (zvýšení počtu fyzických návštěvníků, zvýšení dosahu, budování značky)

       Energetické společnosti (seznámení s produkty)

       Města (komunikace města s občany pomocí sociálních sítí)

       Muzea  ( zvyšení fyzických návštěvníků)

       Hudební festivaly (budování značky, prodej lístků )

      Osobní PR profily ( osobní prezentace osobností, volební kampaně) 

  Realiní kanceláře (propagace nemovitostí na prodej, budování značky)

     Řadu e-shopů (kampaně zaměřené na zvyšení návštěvnosti e-shopů, prodej)

 

Konkrétní příklady ? 

Nkdy se nám nelíbilo, že se firmy zabívající se marketingem chlubí svými klienty jako trofejemi. My nechceme do světa veřejně troubit výsledky naší práce. Ať se vám to líbí nebo ne pro více informací na naše reference je třeba domluvit si s námi nezávaznou osobní schůzku. V současné době máme 11 stálých klientů. Tedy takových u kterých je naše spolupráce dlouhodobá.

Narovinu říkáme, že neskočíme po všem co nám příjde pod ruce. Hledáme cesty a řešení tam, kde to má smysl. Nemusíte se tedy bát nezávazně se sejít a poradit se – nikdy nezklouzneme k lacinému přesvědčování o tom, že potřebujete správu sociálních sítí nebo další služby, když budeme vědět, že to není třeba. 

Share this Page