O marketingu toho najdete na internetu tolik, že vám toho půjde hlava kolem. S marketingem přijde během svého života snad každý člověk, ať už vědomě či nikoliv. Pro podnikatele, firmy instituce nebo živnostníky je marketing přímo klíčoví, i když si to mnohdy neuvědomují. Je totiž naprosto klíčové definovat svého koncového zákazníka, najít cesty jak jej oslovit, dělat maximum udržení jeho dlouhodobé spokojenosti a mnoho a mnoho dalších věcí, ke kterým vám marketing pomůže.

My se soustředíme na online marketing. O tomto druhu marketingu si spousta podnikatelů myslí, že není pro ně. Když má někdo například kamenou prodejnu s pečivem a nechce prodávat přes e-shop, myslí si, že internet nepotřebuje. Přitom je to zásadní chyba. I když nechcete po internetu prodávat, vždycky je cesta jak lidi ve vašem okolí upozornit, že vaše Kamenná prodejna leží kousek od nich. Můžete zákazníka dopředu seznámit s vaším zbožím a třeba ho nalákat na speciální akci. Samozřejmě pokud vaše podnikání stojí na e-shopu je cest jak využít marketingu mnohem víc!

Online marketing je tedy to čim se už dlouhé roky živíme. Nabízíme řadu služeb od optimalizace pro vyhledávače SEO, PPC, reklamu v obsahové síti, bannerovou reklamu, e-mailing a také správu sociálních sítí. A přesně správa sociálních sítí je ono hlavní gró našeho umění.

Někteří je milují, jiní je nenávidí. Tak či onak je v 21. století nelze ignorovat. Jsou to právě sociální sítě, které koncentrují vaše potencionální zákazníky a je jen na vás jak je oslovíte. Většina našich současných klientů jsem potkali už když se na sociálních sítích snažili prezentovat. Mnoho z nich vstupovalo do světa sociálních sítí s pocitem, že to vlastně nic není. Realita ale ukáže opak. Týden, měsíc, půl roku to spousta podnikatel zvládne sama. Jenže dřív nebo později přijde zlom. Lze skloubit řízení podniku, firmy, živnosti a správu sociálních sítí ? Často narážíme na argument: předci nebudu za správu Facebooku platit to zvládnu sám.” Ale zamyslete se kolik času vám zabere kvalitní nafocení produktu, grafické úpravy, vymýšlení statusů, odepisování na komentáře, nastavování propagací, učení se práce s Bussines managerem a tohle všechno pořád a pořád dokola? Čas který musíte vložit do kvalitní facebookové prezentace je nesmírný. Není lepší svěřit své sociální sítě někomu, kdo to miluje a je od přírody marketingový kreativec ?

Sociální sítě jsou náš revír. Známe v něm každý kout a umíme vás jím provést jako nikdo jiný. Prezentace na sociálních sítích je v moderním světě základ. Ať už je váš bussines jakýkoliv, pamatujte si, že vaši noví zákazníci, ale třeba i potencionální zaměstnanci, budou kontrolovat vaše sociální sítě. Sociální sítě jsou tedy úžasný nástroj jak prezentovat všechny důležité faktory vaší jedinečnosti a také jedinečná příležitost jak maximalizovat prodej vašich výrobků. Musíte to ale umět. Na sociálních sítích se dneska prezentuje kde kdo. Je těžší a těžší být mezi konkurencí vidět, natož zaujmout. Pokud už sociální sítě máte, můžete s jistotou říct, že jim dáváte vše co jejich správa vyžaduje?Příspěvky do feedu byste rádi hazeli jako esa z rukávu ale kreativita nikde?Sedíte nad klávesnicí a přemýšlíte nad marketingovou strategií, která už “sakra” musí prodat váš produkt, ale myšlenky se stáčí k výplatám, daním, nebo dodavatelům? Zjistili jste, že vytvořit kvalitní obsah pro sociální sítě zabírá velké množství času?Vidíte se v těchto příkladech ?Tohle známe! A známe to dobře. Je to totiž příběh našich současných klientů před tím, než své sociální sítě svěřili nám.

Naše práce se neobejde bez kvalitních fotek a videí. V našem týmu najdete fotografy, kteří se focením nejen živí, ale kteří jej milují. Zachytit pro ně krásu vašich produktů, firemních prostor nebo zaměstnanců pro ně bude hračka. Milujeme focení v terénu a proto si často rádi bereme do okolí vaší prodejny nebo do přírody a vytváříme jedinečné fotografie produktové i katalogové. Když k tomu přičtete jedinečný grafický styl, který vdechneme vašim sociálním sítím, vzniká fenomenální mix, který zajistí váš úspěch v podnikání v online prostoru.

Myšlenka nabízet dárkové předměty přišla jako rána z čistého nebe. Spolupracujeme totiž na online marketingu s těmi nejlepšími regionálními výrobci z jižních Čech, a protože jsme kreativci vezmeme nabízený regionální produkt a vymyslíme mu naprosto jedinečnou podobu. Pro vás pak připravíme naprosto jedinečný produkt, který nikdo jiný na světě mít nebude. Více informací na.

Chcete vědět víc?
Neváhejte kontaktovat jednatele Petra Lebedu a to buď telefonicky na mobilním čísle 733 203 224 a nebo mailem na lebeda@ledys.cz.

Share this Page